Bayan Örgü Kazak Modelleri

KARPUZ KOLLU ÖRGÜ KAZAK

Karpuz kollu bayan örgü kazak modeli; Kırmızı renkteki bu örgü kazak modelimizi Sizler için Şablonlarla daha açıklayıcı bir hale getirdik. Bayan örgü kazak modellerine her geçen gün yenisini eklediğimiz örgü modelleri ne bakabilir dilediğiniz örgü kazak, örgü yelek, örgü şal, örgü çorap, örgü patik, örgü hırka modellerinden beğendiğiniz modeli dikebilirsiniz.

Kırmızı örgü kazak Modeli için Malzemeler: Renk kırmızı 470 gr ip Şiş 5 numara 4 adet siyah düğme

karpuz kollu orgu kazak sablonu Bayan Örgü Kazak Modelleri

Karpuz kollu örgü kazak şablonu

Resimdeki yazıları okuyamıyorsanız Resmin üzerine tıklayarak resmi yakınlaştırın 

 

Bayan örgü kazak yapılışı Ön: 58 ilmek 1/1 lastikle başlanır. 7 sıra sonra ilik için, her iki yandan 4’er ilmek örüp 3’er ilmek kesilir. Diğer gelişte kesilen 3 ilmek için, 3 ilmek atılır. Yaka yüksekliği 6 cm olduktan sonra her iki yandan 2 sırada 1’er ilmek arttırılır. 22 cm sonra düz örgüye geçilir. 10 sırada 1 her iki yandan 1’er ilmek arttırılarak 52 cm düz örülür ve kesilir.

Bayan  örgü kazak yapılışı Arka: 58 ilmek 1/1 lastik başlanır. 2 sırada 1’er ilmek arttırarak 22 cm örülür. Düz örgüye geçilir. 10 sırada 1, her iki yandan 1’er ilmek arttırılır, 52 cm sonra kesilir.

Bayan  örgü kazak yapılışı Kol: 26 ilmek 1/1 lastikle başlanır. 2sırada 1, her iki yandan 1’er  ilmek arttırılır. 22 cm sonra kesilir.

Bayan örgü kazak yapılışı 2. PARÇA: 125 ilmek düz örgüye başlanır. 2 sırada 1, her iki yandan 1’er ilmek arttırılır. 24 cm sonra kesilir. 70 cm lik dar kısım büzülerek 1. Parçanın 35 cm lik kısmına dikilir. Kolun bitiş kısmı 25 cm’e kadar büzülür ve şiş takıp 5 cm 1/1 lastik örülür.

 

 

 

Konu ile alakalı kelimeler : Örgü kazak modelleri, Streç örgü kazka modeli, Resimli örgü kazak örmek, Resimli anlatımlı örgü kazaklar, Resimli anlatımlı örgüler, Örgü kazak çeşitleri, Bayan örgü kazak modelleri, Erkek örgü kazak modelleri,Konu ile alakalı kelimeler: