Bebek Örgü Ceket Modelleri

BEBEK ÖRGÜ CEKET MODELİ

Bebekler için örgü ceketler, Bebek örgü ceket modelleri, Rengarenk bebek örgü ceketi Pembe beyaz ağırlıktaki bu ceket modeli istenirse mavi beyaz olarakta dikilebilir. Bebek örgü ceket modeli Şablonlar yardımı ile ve kısa anlatımı ile çok kolay bir örnektir. Şablonu hemen aşağıda olan bebek örgü ceket modelini resim galerimizden inceleyebilirsiniz.

Bebek örgü ceket için Malzemeler: akıllı iplerden bebe yünü dilediğiniz renk 100 gr, Şiş 3,5 numara

Bebek örgü ceket modeli yapılışı

Yakadan başlangıç: 72 ilmek haraşo ile başlanır. 6 cm haraşo örüldükten sonra 2. adıma geçilir. 2. adım: 7 ilmek haraşo – 6 ilmek düz – 1 dolayarak arttır – 8 ilmek düz – 1 dolayarak arttır – 2 düz – 1 dolayarak arttır – 22 ilmek düz – 1 dolayarak arttır – 2 düz – 1 dolayarak arttır – 8 ilmek düz – 1 dolayarak arttır – 2 düz – 1 dolayarak arttır – 6 ilmek düz – 7 haraşo.

20 sıra boyunca arttırılarak devam edilir. Arttırma durduktan sonra kol ve etek kısmına geçilir.

Kol için şema: A ve B noktalarının arasındaki bölüm 14 cm boyunca düz örülür. Sonra 7 sıra haraşo örüp ilmekler kapatılır. Daha sonra A ve B noktaları 4 ilmek daha ilave edilerek birleştirilir. Diğer kol kısmına kadar örülür. Sağ taraf gibi sol taraf da örülür. A ve B noktaları kısmı örülür. Koltuk altından itibaren 16 cm düz, 7 sıra haraşo örüp ilmekler kapatılır.

 

sablon bebek orgu ceket Bebek Örgü Ceket Modelleri

Bebek örgü ceket şablonu Göremiyorsanız yakınlaştırmak için resmin üzerine tıklayın

 

Diğer Bebek Örgüleri İçin Bakınız

 

 

Konu ile alakalı kelimeler ; bebek örgüleri, Örme bebek ceketleri, Örme bebek hırkaları, Örgü bebek ceketleri, Örgü bebek ceket modelleri, Örgü bebek hırka modelleri, Kız bebekler için örgüler, Erkek bebekler için örgüler, Bebekler için örgü örnekleri, Örnekli örgü modelleri, resimli anlatımlı bebek örgüleri