Çiçek desenli örgü hırka modeli

KENDİNDEN UÇUŞAN ÇİÇEK DESENLİ ÖRGÜ HIRKA

Kendiinden desenli uçuşan çiçeklerle desenlenmiş örgü hırka modeli : Örgü severler için her gün birbirinden güzel örgü modelleri yayınlamaya devam ediyoruz sadece kış ayları için değil örgünün daha kolay yapıldığı bahar ayları için  bahar modasına uygun giyilebilecek örgü modelleri siz sevgili ziyaretçilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Motifi uçuşan çiçekler olan fakat bu motif için sizlerin hiç bir şey yapmadan sahip olacağınız örgü hırka modeli sadece akıllı ip yardımıyla çok basit örülebilen bir model. Şablonlarımız hemen aşağıdadır incelemeniz ve yazılanları uygulamanız yeterlidir.

Çiçek desneli örgü hırka modeli için gerekli Malzemeler: Renk alize marka 1649 yada dilediğiniz akıllı ipler 300 gr, Şiş 5 numara

sablon orgu hirka Çiçek desenli örgü hırka modeli

Uçuşan çiçek desenli örgü hırka şablonu

Şablondaki yazıları Yakınlaştırmak için Şablonun üzerine Tıklayınız 

 

Kendinden uçuşan çiçek desenli örgü hırka modeli yapılışı Ön: 40 ilmekle düz örgü başlanır. 35 cm sonra yaka oyuğu için 9 ilmek birden kesilir. Diğer gelişlerinde 2 kere 3 ilmek ve sonra omuza kadar, her gelişte 1’er ilmek kesilir.

Kendinden uçuşan çiçek desenli örgü hırka modeli yapılışı Arka: 40 ilmekle düz örgü örüp 45 cm düz devam eder.

Kendinden uçuşan çiçek desenli örgü hırka modeli yapılışı Kol: 40 ilmekle düz örgü başlanır. 10 sırada 1 her iki yandan 1’er ilmek arttırılır. Yaka ve etek kenarları için tavsiye edilen iplik; kol ucu ve ön kısımlara ipliğin koyu kısmıyla sık iğne geçilir.

 

 

Örgü kazak, Bluz, Bolero, Patik , Örgü Atkı Fular, örgü şal panço modelleri için   Tıklayınız 

Diğer Bütün örgü hırka modelleri için Tıklayınız

 

 

Konu ile alakalı kelimeler: Çiçek desenli hırka modelleri, Çiçek desenli örgü hırka modelleri, Bayan çiçek desenli örgü hırka modelleri, Diğer örgü hırka modelleri, En güzel örgü hırka modelleri  Streç örgü hırka, Streç örgü hırkalar, Streç örgü hırka modelleri, Bayan streç örgü hırka modelleri, En güzel kendinden desenli örgü hırkalar, Örgü hırka modelleri, Örgü kazak modelleri, Örgü bolero modelleri, Örgü modelleri, En güzel örgü örnekleri,Resimli örgü hırka yapılışı, Resimli örgü hırka modelleri,