Ev Dekorasyonu

EV DEKORASYON ÜRÜNLERİ :

Ev dekorasyon ürünleri denince aklımıza evimizin dekorasyonunu değiştirmek maliyeti az olan yüzlerce ürün gelebilir. Biz size bu yazımızda bu ürünlerden birkaç tanesini anlatmaya çalışacağız . Mesela duvarlarımızdan bazıları boş olan bir salon için neler yapabiliriz. Büyük bir salonunuz var yaşam üniteniz vitrisiniz koltuklarınızda olsa dolduramıyorsunuz sokaktaki resimler gibi duvara resimler çizemezsiniz veya bu bile bir dekorasyon ürünü olabilir fakat biz size ilk olarak sadece birkaç keresteyle nasıl kitaplık yapabileceğinizden bahsetmek istiyoruz.

Ev dekorasyon duvara kitaplık yapmak

Öncelikli olarak enine uzunlamasına birkaç ince keresteye ihtiyacımız var ilk olarak bu keresteleri boyayabilir veya kaplayabiliriz daha sonra L ayak demirleri ni istenilen ölçülerde duvarımıza tutturuyoruz. Daha sonra bu demirlerin üzerine boyadığımız bu tahtaları monteliyoruz ihtiyaca göre dört veya beş kat yapabilirsiniz. Daha sonra bu kalasların daha kısa ölçüde olanlarını veya keserek kısaltıklarımızı diklemesine bu tahtaların arasına montalıyoruz ve karşımıza istediğimiz renkte bir kitaplık çıkıyor üstelik boş olan duvarımız bir o kadar güzel görünüyor. Dilerseniz sayfa altındaki resim bölümümüzde de görebileceğiniz şekilde tahtaların arasını boş bırakarak lcd led plazma tvmizi koyabileceğimiz bir alanda açabiliriz. Bu urunun bir benzerini yapmak size zahmetli gelirse                         ( evmanya.com ) adresinden aynısını veya çok daha iyi modellerini çok uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Ev dekorasyon Askılık

Özel yapım bir askılığınız veya çiçekliğiniz olsun istemez misiniz ? İşte resimdeki gördüğünüz gibi bir şekil belirleyip bunu bir demir ustasında yaptırıp boyatabilir veya kendiniz boyayabilirsiniz daha sonra yaptırdığımız bu askılığı duvarımıza L demirle montalayabilirsiniz.

Vazolar  

Kilden yaptırabileceğiniz çok güzel vazo ürünleriyle de cam vazolar yerini toprak vazolara bırakabilir. Hem evinizin havasını değiştirecek hem de evinize otantik bir hava katacaktır.

Şömine için odunluk

Şayet evinizde şömine varsa yakmıyor olsanız bile evinize daha hoş bir hava katmak resim galerimizde görebileceğiniz dünya şeklinde ki minik odunluğumuz ve üzerindeki odunlarla odanızın havasını değiştirebilirsiniz.

Resim galerimizde görebileceğiniz gibi Mutfağınıza yaptıracağınız ufak masalar yada camlı dolaplar veya her mağazadan bulabileceğiniz minik süslemelerle de evinizin dekore edebilirsiniz işte sizin için seçtiğimiz bazı dekoratif ürünler ve yazımızda anlattığımız askılık kitaplık vazo ve şömine için odunluk modelleri