Ev süs Eşyaları

EV SÜSLERİ

Bizde Evinize bu tür süs eşyalarını nereden bulabileceğiniz konusunda size yardımcı oluyoruz. En güzel ev süs eşyaları, ev süs eşyası değince aklınıza İncikler, boncuklar,heykeller, kilimler,resimler,tablolar,saatler vb. her türlü ev eşyası gelir. Ev süs eşyaları resim galerimizde birbirinden güzel ev süs eşyaları mevcut istediğiniz süs eşyasını tarif ettiğimiz adresten tahtakale etiket süs eşyaları mağazasından alabilirsiniz.

Ev Süs eşyalarını alabileceğiniz mağaza:  Bu yazımızda size internet üzerinden değil de doğrudan emin önünde Tahta kaleden temin edebileceğiniz süs eşyalarını tanıtacağız. Tahta kalede elektronikçiler bölümünün iş bankasının arkasında kalan kısmında 2 katlı bir süs eşyası mağazası var. Etiket Süs ve oyuncak  Bu mağazadan resimlerde gördüğünüz her türlü süs eşyasını temin edebilirsiniz yani resimlerini koyduğumuz Tüm eşyalar bu mağazada mevcut.  Size bu eşyaları tanıtalım.

Sevgili ziyaretçilerimiz daha önceki süs eşyaları yazımız da internet üzerinden hangi  süs eşyalarını hangi sitelerden alabileceğinizi anlatmıştık ve resimlerini sitemize koyarak size yardımcı olmaya çalışmıştık. Bazı üyelerimizden başka süs eşyalarını yayınlamamız ve adreslerini vermemiz doğrultusunda talepler geldi. Bildiğiniz gibi biz Online satış mağazası değil sizlere fikir vermek amacıyla kurulmuş; ürünlere kısa zamanda ve en doğru yoldan ulaşmanıza yol göstermeye çalışan bir tanıtım sitesiyiz sadece bununla da kalmayarak. Bayanlar için cilt bakımı , saç bakımı , spor, diyet, plates ,makyaj gibi kişisel bakım konularında da yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Deniz Kabuklu ayna süs eşyası : resimde  de gördüğünüz gibi aynanın etrafı  deniz canlılarının kabuklarıyla süslenmiş ayna kısmının bittiği yerde kullanım alanına göre değişiklik gösterebilecek eşyaların koyulabileceği ufak bir çıkıntı mevcut görüş alanı 80 –e 40 olan bu ayna odanızsa hoş bir hava katabilir.

Dekoratif Cam vazo :   2 Parçadan oluşan bu dekoratif ev süs eşyası vazo diye anılsa da daha çok bir saklama kabı gibi işlemde görebiliyor. Alt kısmı ve kapağı gümüş işlemi Çok şık duran bir süs eşyası özellikle masa üstlerinde ve yaşam ünitesinde gözle görülür bir farklılık meydana getirebilir. Üstelik ihtiyaca göre saklama kabı olarak da kullanabilirsiniz.

İbrik ve Süs eşyaları :   Evinde eski Osmanlı usulünde bir yaşam tarz sevenler için ibrikler, vazolar,mumluklar, tabakalar, eski cam bardaklardan oluşan süs eşyaları  var   hoşunuza giden parçalardan kendinize set bile yapabilirsiniz.  .

KABE tablosu süsleri:  Çam ayna motif dekorunun içine işlenmiş bu ince işçilik gerektiren KABE Resimli Süs eşyasını evinizin baş köşesine koyabilirsiniz.

Ev süs eşyası Baykuş Servis Tabakları süs eşyası : Resim galerimizde de görebileceğiniz bu servis tabaklarının diğer tabaklardan farkı görsel olarak olarak baykuş şeklinde kabartılmış olmaları, baykuş dışında, tavşan ve aslan  kabartmalı servis tabakları da mevcut. Bu tabaklardan 6 tane alınarak ufak bir takım yapılabilir.

Camdan KURAN-I Kerim ev süsleri:  Harika bir işlemeciliği ile tek bir sureden oluşan bu Kuran-ı Kerim e gören bayılacak buna emin olabilirsiniz. Üstelik odanızda bir dua olması da ayrıca güzel olacaktır.

Kuşlu ayna ev süs eşyasları:  Aynanın karşısına geçtiğinizde kendinizi görürken birde kuş göreceksiniz sonbahar  günlerini andıran görüntüde bu ayna ve ağaçlı kuş motifi oldukça hoş bir dekor ürünü.

Mum ev süsleri :   bu 3lü mumlar özelikle loş ortamlarda 3lü kombinasyonla odanın ayrı köşelerine konulabilirler. Birçok yerden bulabileceğiniz normal mumluklardan farkı mumu yakınca oda işi çiçeklerle doluyor 3 farklı köşeye kondukları içinde karanlık oluşturmuyorlar.

Motosiklet Cam sehpa süs eşyası Özellikle motor tutkunu çiftlerin evinde kullanabileceği altı düz demir yada tahtadan değil de motosiklet işlemeli zigon sehpanın teklisi diyebiliriz. Zigonlardan biraz daha küçük olmalarına rağmen istenirse zigon sehpa takımı yapılabilirler.

ALLAH yazılı süs eşyası  Altın dan bir kitap ve kalemler görüntüsünde. ALLAH yazılı çok  güzel bir süs eşyası .

Cam saklama kapları  Camdan bardakları herkes bilir Fakat bu ses eşyaları standart bir cam şeklinde olmadıkları gibi cam kalınlıkları da farklı  Resimlerde de görebileceğiniz gibi odada kullanılabilecekleri gibi mutfakta da kullanılabilirler.

Altın Şah süs eşyası  Altın görünümde Satrançtaki vezir taşı sadece altın kaplama. İstenirse vezir ve fil de temin edilebilir 30 cm boyutunda hiçte ufak değil

Küçük kitaplık  süs eşyası  Bu süs eşyası 2 parçadan biri siyah biri beyaz l tabakalar üzerinde 2 insan motifinden oluşuyor. Siyah tablada beyaz insan beyaz tablada siyah insan yer alıyor şayet kitaplarınız veya not defterleriniz varsa odanızda kullanabileceğiniz çok dekoratif bir süs eşyası.

Bronz Fil  Süs eşyaları  İnanılana göre fil süsleri eve bereket getirir bu fil bunun aksine sırtındaki koca sepetiyle resmen kazancı evde topluyor. Hortumunda bir çiçek motifi olan fil sanki koşarak bir yere yetişmeye çalışıyor izlenimi veriyor  )) . İstenirse bu filde evinizde tv üzerinde çok güzel durabilir

Diğer süs eşyalarını açıklamadan sadece galerimize koyuyoruz istediğiniz her ürünü not ta yazan yerden temin edebilirsiniz.

NOT : Bu gördüğünüz Süs eşyalarını Sadece TAHTA KALE den Temin edebilirsiniz Ürünlerin fiyatlarını Rekabet ortamından sebep yazmadık fakat 15 tl ile 160 tl arasında değiştiklerini söyleyebiliriz.

 

 Diğer süs eşyaları ve dekor ürünleri için tıklayınız