İnternetten para kazanma yolları

İNTERNETTEN PARA KAZANMAK

İnternetten para kazanma sanatı , internetten para kazanmak için neler yapılabilir sorusunu siz sevgili ziyaretçilerimiz için cevaplamak istedik.

İnternet keyifle vakit geçirdiğimiz yerler olması yanında aslında fakında olmadığınız bir ticarethane olabilir. Öncelikli olarak internetten para kazanmanın birçok yönetimi var bunlardan hangisi size uygun mesela oyun oynayarak para kazanmak istemez misiniz ? Knight online, metin2, silkroad, wolfteam, cross fire, waw, cabal online gibi bir sürü oyunun karakterleri veya itemleri internetten alınır ve satılır. Sizde bu oyunlarda lvl kasarak insanların ulaşması zor olan lvl lere vardığınızda bu karakterleri satabilir veya bu oyunlarda değerli olan  itemleri oyun icinde ticaretle satın alabilir veya yaratıklardan çıkartarak satıp bu işten para kazanabilirsiniz. Metin 2 de  1m nin satıldığı ve serverından serverına değiştiği gibi knightonline de goldbar satılır ve bu goldbarlarda serverından serverına göre değişiklik gösterir yani internette hem bir karakteri zevkle kasıp hem de para kazanabilirsiniz.

Bir başka para kazanma sanatı ise youtube yüklediğiniz videolarlada mümkün son günlerin en çok izlenen şarkılarından gangam stayle parcası youtube en çok izlenenlere girdi ve şarkıcı youtubeden hergün 3000 dolardan fazla para kazanıyor. Sizde youtube ye çok izlenebileceğiniz düşündüğünüz birkaç video atarak ve bu videoların içine google gibi reklam şirketlerinin kodunu koyabilirsiniz. Bu reklam koduna her tıklandığında  yani videonuz gösterilirken izleyicilerin bu vidoya tıklaması ile sizde bu işten para kazanabilirsiniz dikkat etmeniz gereken ise videonun sizin çekim yaptığınız veya başka yerde olmayan orijinal bir video olmasıdır. Üstelik bu gelir bir defalık değil her videonuz izlendiğinde hesabınıza aktarılacak bir gelirdir.

Bir başka yöntem ise ön sezilerinize güveniyorsanız ve piyasalar hakkında bir bilginiz varsa hisse senedi alıp hisse senedi satabilir forex veya varant piyasalarına girebilir ufak bir sermayeyi günler içinde katlayabilirsiniz bunun için tek yapmanız gereken bir banka veya aracı kurumla anlaşıp ne alıp satmak istediğinizi belirlemektir.

İnternetten sahip olmadığınız bir ürünü alıp satabilirsiniz mesela bir mağazada bir mont yada pantolon veya ayakkabı gördünüz fiyatı da cazip bu ürünün resmini çeker ve gittigidiyor,sanalpazar gibi online satış firmalarına  biraz daha yüksek fiyattan koyarsınız müşteri bu ürünü istediğinde gider mağazadan bu ürünü temin edersiniz ve müşteriye kargolarsınız. Müşteri bu ürünü aldığında ödeminizi aktif eder ve sizde bu işten bir ürün satmadan kar elde etmiş olursunuz.

Diğer makalemizde bahsedeceğimiz bir başka yöntem ise büyük firmaların bayiliklerini satın alabilirsiniz. Büyük firmalar genellikle franchise vererek büyümekte fakat bu işe girebilmek için firmadan firmaya değişen oranlarda bir sermaye gücüne sahip olmalısınız.  İnternet katogorimizden bayilik  veren firmaları inceleyebilir ve size en uygun firmayı seçebilirsiniz.